De kop is eraf, GJ Ligtenberg wint 1e wedstrijd wintercompetitie

terug naar overzicht

Zaterdag, 8 oktober 2016

De kop is er weer af, de eerste wedstrijd van de wintercompetitie 2016 van zaterdag 8 oktober zit er weer op. Wedstrijdwater was het Vroomshoops kanaal bij .... je raadt het al, Vroomshoop. Het was koud maar wel droog en het zonnetje scheen regelmatig. Helaas zat er weinig stroming in het water en het was kraakhelder, daardoor vielen de vangsten tegen. Alleen de winnaar had meer dan 1 kilo vis, dat zegt al voldoende. Totaal deden er 15 vissers mee. Winnaar werd de man op kop G. J. Ligtenberg met 1.640 gram, tweede G. Baan met 880 gram en derde G. J. ten Hove met 580 gram. Iedereen had vis, totaalgewicht slechts 5.650 gram
Voor de uitslag en de tussenstand en wat foto's: zie onder Wedstrijden, Uitslagen