Jeugdwedstrijd 4 - eindstand

terug naar overzicht

Woensdag, 21 juni 2017

De laatste jeugdwedstrijd van 2017 is weer gevist. Het was erg spannend omdat er veel kanshebbers waren op de winst, maar uiteindelijk lootte Peter Visscher een betere plek en wist dit te verzilveren. Dus Peter van harte gefeliciteerd, je bent jeugdkampioen 2017. Een prima tweede die dit jaar veel pech had met het loten van de plekken is Milan. De derde plaats is voor Lennart. De nummers 2 tot en met 5 hadden allemaal 146 punten, waardoor de plek werd bepaald door de totale lengte gevangen vis. De uitslag staat op de site, foto's volgen zo snel mogelijk. Allen bedankt voor de deelname en de jeugd graag tot ziens op de prijsuitreiking op vrijdag 30 juni in Speeltuin Irene, aanvang 's avonds 7 uur. Mochten er nog mooie foto's beschikbaar zijn, wilt u deze dan opsturen naar onsvermaakrijssen@gmail.com