Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Sportvisserij Oost-Nederland Visgidsen Demodag 2 juni 2018

terug naar overzicht

Donderdag, 10 mei 2018

Op zaterdag 2 juni organiseert Sportvisserij Oost-Nederland i.s.m. enkele Vakbekwame Visgidsen een visgidsen demodag vanuit de Jachthaven in Hattem. Maak tijdens deze dag kennis met verschillende visgidsen en hun eigen visserijen. Je kunt onder leiding van visgids Sven vissen met een vaste stok in de haven van Hattem. Visgids Frans neemt je mee in zijn Hobie viskajak om op roofvis in het Apeldoorns Kanaal te vissen of stap aan boord bij Visgidsen Ingmar of Tim om vanuit een volledig uitgeruste visboot op de IJssel te vissen. Ook zijn er vrijwilligers van HSV Helpt Elkander aanwezig om te vissen met bezoekers vanaf de minder validen visplaats. De toegang is gratis!