Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

(Nacht)vissen in de visvijver

terug naar overzicht

Maandag, 29 juni 2020

(NACHT)VISSEN IN DE VISVIJVER 

Beste leden 

Wij krijgen als bestuur steeds meer klachten over misstanden aan de visvijver. Het gaat dan vooral om het nachtvissen cq. karpervissen. Er wordt steeds meer rommel achtergelaten bij de vijver en ook vuilniszakken bij de afvalbakken. Ook is er veel overlast van lawaai en bijzonder gedrag met auto's en dergelijke. 

Wij vragen jullie dringend om de regels die horen bij de visvergunning nog eens goed door te lezen en jullie afval mee naar huis te nemen. Ook liggen er her en der menselijke uitwerpselen (poep voor wie dit niet snapt) en wc papier wat erg onhygiĆ«nisch is. Zorg zelf voor een toiletemmer en neem dit mee / ruim dit op! 

Verder is een grote ergernis dat er lijnen kriskras door de vijver liggen en dagvissers niet met een feeder of vaste stok kunnen vissen. Volgens de vispas ben je verplicht recht voor je uit te vissen. 

WIJ HOPEN DAT JULLIE MET ELKAAR ER VOOR ZORGEN DAT DE OVERLAST MINDER WORDT. MOCHT DIT NIET ZO ZIJN DAN ZULLEN WE HELAAS MOETEN BESLUITEN HET NACHTVISSEN PER 2021 TE VERBIEDEN. DIT IS NIET ONZE WENS MAAR WIJ KUNNEN HIERTOE GEDWONGEN WORDEN. HOUD DUS REKENING MET ELKAAR EN MET DE OMGEVING. 


Namens het bestuur van Ons Vermaak Rijssen.